گزارش تصویری/دهمین دوره مسابقات نقاشی اشک قلم | شبکه خبری دز - Dez News Network
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
پربازدید ها
کد خبر: 87128
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵ - ۲۰:۱۷

گزارش تصویری/دهمین دوره مسابقات نقاشی اشک قلم

دهمین دوره مسابقه نقاشی اشک قلم به همت موسسه فرهنگی هنری فرهنگ عاشورا در کتابخانه علامه مخبر دزفولی برگزار گردید. به گزارش شبکه خبری دز (دز ان ان) مسابقه نقاشی اشک قلم به مناسبت وفات عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) ، جمعه سوم اردیبهشت در کتابخانه علامه مخبر دزفولی برگزار شد.…

mmmm01

دهمین دوره مسابقه نقاشی اشک قلم به همت موسسه فرهنگی هنری فرهنگ عاشورا در کتابخانه علامه مخبر دزفولی برگزار گردید.

به گزارش شبکه خبری دز (دز ان ان) مسابقه نقاشی اشک قلم به مناسبت وفات عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) ، جمعه سوم اردیبهشت در کتابخانه علامه مخبر دزفولی برگزار شد. این مسابقه که برای دهمین سال متوالی و به همت موسسه فرهنگی هنری فرهنگ عاشورا برگزار می شود ساعت ۱۶ با حضور ۱۲۸ دانش آموز در مقاطع پیش دبستانی و اول تا ششم ابتدایی به انجام رسید.

دانش آموزان آثار خود را با موضوعات قصه هایی از زندگی خضرت زینب(س) و حضرت علی(ع) که هنگام ثبت نام در قالب به بروشور از طرف موسسه به آن ها تحویل داده شده بود به تصویر کشیدند.

این مراسم با حضور محترم شهردار دزفول جناب آقای مهندس کرمی نژاد و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر دزفول برگزار شد.

پس از داوری آثار، از تمام این هنرمندان، در مراسمی که متعاقبا اعلام خواهد شد تقدیر و هدایایی داده خواهد شد و به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

همزمان با این برنامه، برای والدین شرکت کنندگان، در سالن همایش کتابخانه علامه مخبر سخنرانی دکتر محمدرضا سنگری با موضوع تربیتی و چگونگی رفتار با کوکان برگزار شد که مورد استقبال بسیار قرار گرفت.


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس deznn@yahoo.com برای ما ارسال فرمایید.

No comments yet.


مطالب پیشنهادی
  • سایت تحلیلی خبری دیدنا
  • بروز نت اخبار فناوری اطلاعات
  • تیم بسکتبال
  • دزان ان