پارك محله “كوره میلیونی” در دزفول احداث می‌شود | شبکه خبری دز - Dez News Network
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
پربازدید ها
کد خبر: 87146
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اردیبهشت ۹۵ - ۱۹:۱۴
شهردار دزفول

پارک محله “کوره میلیونی” در دزفول احداث می‌شود

شهردار دزفول: به منظور افزایش فضای سبز شهری و فراهم آوردن مکانی جهت تفریح و استراحت شهروندان پارک محله ای” کوره میلیونی” در حال ساخت و آماده سازی است. به گزارش خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان) “محمدرضا کرمی‌نژاد” با اعلام این خبر گفت: کوره هافمن(میلیونی) از آثاری است که…

IMG-20151230-WA0001

شهردار دزفول: به منظور افزایش فضای سبز شهری و فراهم آوردن مکانی جهت تفریح و استراحت شهروندان پارک محله ای” کوره میلیونی” در حال ساخت و آماده سازی است.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان) “محمدرضا کرمی‌نژاد” با اعلام این خبر گفت: کوره هافمن(میلیونی) از آثاری است که در سال ۱۳۸۱ با شماره ۷۰۹۹ ثبت ملی شده بود؛ اما به علت مساعد نبودن دسترسی تقریبا کسی از آن بازدید نمی کرد. با نظر کارشناسان  پروژه یک پارک در شمال غربی این اثر تاریخی تعریف شد که هم اکنون این پروژه در حال اجرا است.
وی ادامه داد: با بهره برداری از این پارک علاوه بر استفاده شهروندان از آن دسترسی و بازدید از این اثر تاریخی به سهولت امکانپذیر می شود.
شهردار دزفول تصریح کرد: این پروژه زیر نظر شهرداری منطقه یک در مساحتی بالغ  بر۴هزار و  ۶۴۳ متر مربع در حال انجام است و اعتبار در نظر گرفته شده برای آن سه میلیارد ریال است که از اعتبارات جاری شهرداری دزفول تأمین شده است.
کرمی‌نژاد در خصوص زمان افتتاح و بهره برداری از این پارک محله گفت: با توجه به روند کار امیدواریم این پروژه تا پایان اردیبهشت به مراحل نهایی رسیده و به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری”روز دزفول”‌ افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس deznn@yahoo.com برای ما ارسال فرمایید.

No comments yet.


مطالب پیشنهادی
  • تیم بسکتبال
  • بروز نت اخبار فناوری اطلاعات
  • دزان ان
  • سایت تحلیلی خبری دیدنا