آستانه تحمل گناه در جامعه بالا رفته است! | شبکه خبری دز - Dez News Network
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
پربازدید ها
کد خبر: 86743
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۹۵ - ۱۸:۵۰
استان ديگر چهار تار مو نيست!

آستانه تحمل گناه در جامعه بالا رفته است!

به گزارش شبکه خبری دز (دز ان ان) بنقل از پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول: داستان حجاب و بدحجابی و تهاجم فرهنگی از آنجا شروع شد که، دشمنان کمین گرفته برای ضربه زدن به انقلاب، دریافتند که این انقلاب به این راحتی با ترور و کودتا و آشوب و تحریم…

ANSAR-1-85x100

به گزارش شبکه خبری دز (دز ان ان) بنقل از پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول: داستان حجاب و بدحجابی و تهاجم فرهنگی از آنجا شروع شد که، دشمنان کمین گرفته برای ضربه زدن به انقلاب، دریافتند که این انقلاب به این راحتی با ترور و کودتا و آشوب و تحریم از پا در نمی‌آید. پای دیواره این نظام خون بیش از ۲۰۰ هزار شهید ریخته شده است، شهدایی که عشق شان ولایت و انجام تکلیف و پاسداری از اسلام بود
داستان از آنجا شروع شد که دشمن همه راهها را امتحان کرده بود و بعد از هشت سال نبردی نابرابر با نظام اسلامی به این نتیجه رسید که باید از درون ضربه زد، باید باروها تضعیف گردد، باید موریانه‌وار به جان اعتقاداتی که این مردم را پای این انقلاب نگاه داشته، بیفتد. باید روحیه انقلابی و این تفکر را ریشه کن کند. باید جامعه اسلامی را در جامعه‌مدنی کدخدا محور حل کرد و اینگونه داستان را شروع کردند. داستانی تلخ بنام هجوم به ارزشهای اسلامی .
داستانی که هدف اصلی آن فرهنگ است و سکاندار انقلاب در سخنی تامل برانگیز فرمودند: فرهنگ آن چیزی است که من حاضرم برایش جان دهم. معظم له دریافته بود که دشمن فهمیده که از محور زمینی و خاکی نمی‌تواند نفوذ و ضربه بزند باید به سراغ محور فکر و باور رفت و اگر آنجا را اشغال کرد آن وقت است که می تواند به سراغ خاک و زمین نیز بیاید.
سکاندار انقلاب هشدار دادند از ابتدای رهبری جامعه اسلامی به این موضوع هشدار دادند و همه را به آینده‌ای نه چندان دور -که شاید این روزها بودـ هوشیار نموده بودند، اما تیر دشمن در افکار برخی از مسئولان دولتهای پس از جنگ اثر خود را گذاشته بود! خطوطی از افکار مسئولان دولت سازندگی و پس از آن به دست افرادی افتاده بود که مرعوب غرب بود و به باورهای اسلامی کم اعتقاد و یا بی‌اعتقاد بودند.
داستان حجاب در این چرخه بی‌توجهی مسئولان امر در دولت و رسانه ملی و سایر دستگاههای فرهنگی ادامه دارد چرخه‌ای که در روزهای نخست بعد از جنگ چادر هدف قرار داد  و در رسانه‌های دیداری و شنیداری بلافاصله مانتوهای بلند جایگزین شد و در سریال‌های رسانه ملی و فیلم‌های سینمایی زنان بازیگر از روسرهای بلند به سوی روسری‌های کوتاه سرازیر شدند و اینگونه آرایش، نمک کارها شد. با حضور مدیرانی که کعبه آمالشان غرب بود در راس دستگاههای فرهنگی،کار را به جایی رساند که رئیس دولت نهم و دهم که داعیه انقلابی داشت به مخالفت با مقابله با بدحجابی رفت و رسما اعلام کرد نباید نگران چهار تار مو بود!! و بعد از آن دولتی روی کار آمد که ملغه‌ای از دولت‌های سازندگی و اصلاحات در حوزه فرهنگ و اقتصاد است و بدین جهت زمینه برای برخی بی‌فرهنگی‌ها مهیا شد، به گونه‌ای که امروز در کلان شهرها به راحتی می‌توان مشاهده کردکه دیگر داستان “چهار تار‌ مو” نیست و فراتر از آن رفته است؛ یک روز با ساپورت پوشی به میدان آمدند تا ظرفیت‌ها را ارزیابی کنند  و روز دیگر با مانتوهایی جلو باز و روسری‌هایی که چند تار مو را می‌پوشاند و آن هم از سر ناچاری! روسری‌ها با موهای رنگی که بیشتر جلوه نمایی می‌کنند برای جلب توجه ها نگاه‌هایی که سهواً و یا عمداً اسیر آن وضعیت می‌شوند و بماند که گناه این همه گناه بر عهده کیست؟!
دیگر چیزی به نام مانتو بر تن دخترکان نیست ، بلکه شنلی است که نه می‌توان نام مانتو بر آن گذاشت و نه نام پوشش؛ بلکه جز بی‌حیایی و تبرج چیز دیگری نیست، دیگر می‌شود در بوستانها و ماشین‌ها افرادی را دید که به راحتی  کشف حجاب می‌نمایند و به گونه‌ای رفتار می‌کنند که انگار این شخص اصولاً خطایی و یا قانونی را زیر پا نگذاشته است! قسمت غم انگیز داستان حجاب این است که این اشخاص با ظواهری آن‌چنانی در مراکز قانونی همانند برخی مجتمع های قضایی و یا دولتی بدون کوچکترین ممانعتی حضورپیدا می کنند و شاید هم کارشان زودتر به سرانجام برسد!
داستان چهار تار مو امروز داستان “کشف حجاب” است، این روند خطرناک فرهنگی را می‌شود در تبلیغات رسانه‌ها  و افراد معاند فراری از کشور  به خوبی مشاهد کرد و شادمانی آنان را به عینه دید!
در این آشفته بازار فرهنگی متاسفانه صدایی از قانون‌گذاران در مجلس دیگر شنیده نمی‌شود و از آن بدتر اینکه دامنه تحمل گناه در جامعه اسلامی ما بالا رفته است و امروز به راحتی از کنار منکرآشکاری همانند کشف حجاب عبور می‌کنیم و خمی به ابرو نمی‌آوریم. بدون شک مسئولان اعم از مقننه و مجریه و حتی قضایی و نیز رسانه ملی  در این وضعیت مقصران اصلی هستند و یقیناً باید بازخواست شوند چرا که وظیفه آنان نظارت و فرهنگ سازی و مقابله و مجازات متخلفانی است که آزادانه و جسورانه قانون را زیر پا می‌گذارند.
یک نکته کلیدی را باید با توجه به فرمایشات اخیر رهبری در حوزه فرهنگ گفت که نگاه انقلابی در مدیران فرهنگی و اجرایی ما دیده نمی‌شود و اگر هم هست بسیاری کم تعداد و کم اثر هستند، بلکه به جای نگاه انقلابی، نگاهها لیبرالی است تا جایی که معاون رئیس جمهور علناً در جلسه‌ایی رسمی الگوی ترکیه را برای انقلاب شهید داده ما می‌دهد! این مصیبت است که برخی از صاحب نظران و تصمیم گیران در کشور به دنبال اسلام بی‌خطر هستند، یا به گفته امام عزیز اسلامی آمریکایی.آنچه امروز در خیابان ها و برخی دانشگاهها و فیلم‌ها و رسانه ملی مشاهده می‌شود روند خطرناکی است که جامعه را به سمت جامعه‌ای بدون غیرت و تعصب اسلامی و انقلابی هدایت می کند و با این وضعیت و این بی‌خیالی نهادهای مربوطه بدون شک تا سال آینده باید شاهد کشف حجاب گسترده در کل کشور باشیم!
انصارحزب الله دزفول- فروردین۹۵


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس deznn@yahoo.com برای ما ارسال فرمایید.

اینکه وضعیت حجاب و پوشش بعضی از خانمها زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست؛ واقعیتی انکار ناپذیر است. اما شما فقط درد ودل کرده اید؛ ولی راهکار ارائه نکرده اید. بیش از ۷۰ درصد بودجه فرهنگی در اختیار سازمانهای غیر دولتی است؛ اگر نظر شما را مبنی بر ضعف مسئولین فرهنگی در دولتهای مختلف بپذیریم؛ عملکرد سازمانهای فرهنگی غیر دولتی را چگونه تحلیل می کنید؟مطالب پیشنهادی
  • بروز نت اخبار فناوری اطلاعات
  • تیم بسکتبال
  • سایت تحلیلی خبری دیدنا
  • دزان ان