آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
پربازدید ها
کد خبر: 5613
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ فروردین ۸۹ - ۲:۵۱

نمایشگاه نیروی هوایی درپایگاه چهارم دزفول گشایش یافت

به مناسبت فرارسیدن سال نو نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوایی در پایگاه چهارم شکاری دزفول روز یکشنبه گشایش یافت. در آیین افتتاح که رییس سازمان راهیان نور کشور، جمعی از مسوولان محلی و فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی پایگاه چهارم شکاری دزفول حضور داشتند امیر “نادر یعقوبی “فرمانده این پایگاه طی…

به مناسبت فرارسیدن سال نو نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوایی در پایگاه چهارم شکاری دزفول روز یکشنبه گشایش یافت. در آیین افتتاح که رییس سازمان راهیان نور کشور، جمعی از مسوولان محلی و فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی پایگاه چهارم شکاری دزفول حضور داشتند امیر “نادر یعقوبی “فرمانده این پایگاه طی سخنانی اهداف برگزاری نمایشگاه را به نمایش گذاشتن توان رزمی و پدافندی این پایگاه در دفاع از کیان اسلامی برشمرد.
نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوایی در ۱۶غرفه شامل فرهنگی – ارتباطات و الکترونیک – اطلاعات و عملیات – چتر و نجات -آفندی و پدافندی – آتش نشانی – روابط عمومی- ایثارگران و دیگر واحدهای این نیرو است که هر یک گوشه هایی از عملکرد و توانایی های خود را به نمایش گذاشته اند.
در این نمایشگاه ضمن نمایش عکس های شهدای نیروی هوایی به ویژه شهدای دفاع مقدس پایگاه چهارم شکاری – فیلم هایی از عملیات های پروازی تیز پروازان ارتش جمهوری اسلامی برای بازدیدکنندگان در سالن سینمای آن به نمایش گذاشته می شود.
همزمان با این نمایشگاه عملیات های نمایشی هواپیماهای جنگی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی بر فراز نمایشگاه انجام و جلوه خاصی به برگزاری آن داده است.
در نمایشگاه بزرگ نیروی هوایی در پایگاه چهارم شکاری ضمن ارایه تصویری از دستاوردهای مهم نیروی هوایی ارتش، انواع مختلف هواپیماهای جنگی مسافری و پشتیبانی و دیگر تجهیزات و سلاحهای این نیرو به نمایش گذاشته شده است.
در اولین روز این نمایشگاه شمار زیادی از مردم شهرهای شمالی خوزستان دزفول و اندیمشک به همراه میهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور از آن دیدن کردند و مورد استقبال آنان قرار گرفت.
“مسعود گودرزی “مدیر روابط عمومی پایگاه چهار شکاری دزفول در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه از اول فروردین ماه ۸۹ تا ۱۵ فروردین ماه صبح و عصر برای یازدید عموم علاقه مندان و میهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور دایر خواهد بود.

با درود
ضمن تبریک نوروز باستانی از شما دعوت میکنم از این لینک دیدن کنید

با سپاس
موفق باشیدمطالب پیشنهادی
  • شهرداری دزفول
  • دزان ان
  • http://www.deznn.com
  • بروز نت اخبار فناوری اطلاعات
  • تیم بسکتبال