آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
پربازدید ها
کد خبر: 5613
تعداد نظرات: 1 نظر
تاریخ انتشار: دوشنبه 22 Mar 10 - 2:51

نمايشگاه نيروي هوايي درپايگاه چهارم دزفول گشايش يافت

به مناسبت فرارسيدن سال نو نمايشگاه دستاوردهاي نيروي هوايي در پايگاه چهارم شکاري دزفول روز يکشنبه گشايش يافت. در آيين افتتاح که رييس سازمان راهيان نور کشور، جمعي از مسوولان محلي و فرماندهان و پرسنل نيروي هوايي پايگاه چهارم شکاري دزفول حضور داشتند امير “نادر يعقوبي “فرمانده اين پايگاه طي…

به مناسبت فرارسيدن سال نو نمايشگاه دستاوردهاي نيروي هوايي در پايگاه چهارم شکاري دزفول روز يکشنبه گشايش يافت. در آيين افتتاح که رييس سازمان راهيان نور کشور، جمعي از مسوولان محلي و فرماندهان و پرسنل نيروي هوايي پايگاه چهارم شکاري دزفول حضور داشتند امير “نادر يعقوبي “فرمانده اين پايگاه طي سخناني اهداف برگزاري نمايشگاه را به نمايش گذاشتن توان رزمي و پدافندي اين پايگاه در دفاع از کيان اسلامي برشمرد.
نمايشگاه دستاوردهاي نيروي هوايي در 16غرفه شامل فرهنگي – ارتباطات و الکترونيک – اطلاعات و عمليات – چتر و نجات -آفندي و پدافندي – آتش نشاني – روابط عمومي- ايثارگران و ديگر واحدهاي اين نيرو است که هر يک گوشه هايي از عملکرد و توانايي هاي خود را به نمايش گذاشته اند.
در اين نمايشگاه ضمن نمايش عکس هاي شهداي نيروي هوايي به ويژه شهداي دفاع مقدس پايگاه چهارم شکاري – فيلم هايي از عمليات هاي پروازي تيز پروازان ارتش جمهوري اسلامي براي بازديدکنندگان در سالن سينماي آن به نمايش گذاشته مي شود.
همزمان با اين نمايشگاه عمليات هاي نمايشي هواپيماهاي جنگي نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي بر فراز نمايشگاه انجام و جلوه خاصي به برگزاري آن داده است.
در نمايشگاه بزرگ نيروي هوايي در پايگاه چهارم شکاري ضمن ارايه تصويري از دستاوردهاي مهم نيروي هوايي ارتش، انواع مختلف هواپيماهاي جنگي مسافري و پشتيباني و ديگر تجهيزات و سلاحهاي اين نيرو به نمايش گذاشته شده است.
در اولين روز اين نمايشگاه شمار زيادي از مردم شهرهاي شمالي خوزستان دزفول و انديمشک به همراه ميهمانان نوروزي و کاروان هاي راهيان نور از آن ديدن کردند و مورد استقبال آنان قرار گرفت.
“مسعود گودرزي “مدير روابط عمومي پايگاه چهار شکاري دزفول در حاشيه اين مراسم به خبرنگار ايرنا گفت: اين نمايشگاه از اول فروردين ماه 89 تا 15 فروردين ماه صبح و عصر براي يازديد عموم علاقه مندان و ميهمانان نوروزي و کاروان هاي راهيان نور داير خواهد بود.


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس [email protected] برای ما ارسال فرمایید.
سه میم Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

با درود
ضمن تبریک نوروز باستانی از شما دعوت میکنم از این لینک دیدن کنید

با سپاس
موفق باشیدمطالب پیشنهادی
  • 0
  • موج چهارم
  • تیم بسکتبال
  • بروز نت اخبار فناوری اطلاعات
  • پارسه
  • http://www.deznn.com
  • شهرداری دزفول