مسابقات پنجگانه نظامی سپاه پاسداران در دزفول با شناخت نفرات اول پایان یافت

 در این مسابقات که در رشته های تیر اندازی با تفنگ جنگی، شنا با مانع ، میدان موانع، پرتاب نارنجک و دو صحرانوردی به مسافت هشت کیلومتر برگزار شد۱۶۰ نفر از نیروهای سپاه پاسداران سراسر کشور در قالب ۲۶ تیم شرکت داشتند.
در پایان این رقابت ها که به مدت سه روز در آموزشگاه شهید مهدی باکری دزفول جریان داشت در رده انفرادی “یاسین سالاری” از لشگر ۴۱ ثارالله کرمان به مقام نخست دست یافت و”محمود قاضی زاده” و “محمد حسنی” هر دو از تیپ ۳۸ ذوالفقار کرمان عنوان های دوم و سوم را کسب کردند.
در رده تیمی نیز تیپ مکانیزه ۳۸ ذوالفقار از کرمان اول شد، لشگر عملیاتی ۴۱ ثارالله از کرمان دوم و تیپ هوابرد ۳۳ المهدی از جهرم مقام سوم این رقابت های را بدست آورد.
همچنین در رشته تیراندازی “سید علی سادات حسینی” در رشته شنا با مانع “محمد حسنی” و در رشته عبور از میدان موانع “محمود قاضی زاده” هر سه از تیپ ۳۸ مکانیزه ذوالفقار به مقام نخست این مسابقات دست یافتند.
در رشته پرتاب نارنجک نیز “محمود کاظمی” از آموزشگاه شهید مهدی باکری دزفول و در دو صحرانوردی “یاسین سالاری” از لشگر ۴۱ ثارالله کرمان اول شدند.
نفرات اول تا بیستم این مسابقات به اردوی انتخابی تیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دعوت و پس از آن به مسابقات پنجگانه نظامی قهرمانی نیروهای مسلح که بهار سال آینده برگزار می شود اعزام می شوند.
به گزارش ایرنا،مراسم اختتامیه این پیکارها با حضور سردار “عبدالله عراقی” جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.


دیدگاه برای “مسابقات پنجگانه نظامی سپاه پاسداران در دزفول با شناخت نفرات اول پایان یافت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>