82 دیدگاه برای “عکس / فریدون حسنوند نماینده اندیمشک در کنار دکتر احمدی نژاد
 1. سلام اقای بهشتی از شما تعجب می کنم. هدف از انتشار این خبر چیست؟کنار رییس جمهور بودن برای انسان هیچ افتخاری نیست.بلکه شما دارید شان نمایندگان خوزستان را پایین می اورید. این خبر القا می کند که ارزش نمایدگاان خوزستان به ایستادن در کنار رییس جمهور است. کاش نمایندگان مجلس طوری رفتار کنند که مقامات مملکت از ایستادن کنار آنها شخصیت بیایند نه اینکه تصور شود آنها دارند از ایستادن در کنار مسئولین دنبال چیزی می گردند.

 2. درود بر نماینده محترم اندیمشک و مردم دزفول و اندیمشک من ساکن اندیمشک هستم و اصالتا” بنواری یا به قول همشهریان لر زبان محالی هستم. درود فراوان بر قوم لر و دزفولی و تمام ایرانیان دلسوز میهن

 3. جالبه توی سایت شهر دزفول عکس نماینده اندیمشک خودنمائی میکنه ، کسی که همه از کینش نسبت به دزفول و مردم دزفول خبر دارند ، اونم بعد از اون حرفهایی که در مورد مردم دزفول توی روزنامه کیهان از این آقا چاپ شده بود . واقعا جای تأسف داره . فکر کنم چند وقت دیگه همونطور که شهرمون رو از دستمون در آوردن سایت شهرمون رو هم از دستمون در بیارن . راستی من چرا میگم دزفول؟! باید بگم لرستان آخه با هجوم این قوم خیلی از دزفولیها از شهر خارج شدن و خودمون شهرمون رو دودستی تقدیم این قوم کردیم . کاری نکنید که دزفولیها بعد از خروج از شهر قید خوندن سایت دزفول رو هم بزنن

  • شهروند اندیمشکی Iran (ISLAMIC Republic Of) ۵ آبان ۱۳۹۰ در ۱:۴۶ ب.ظ - پاسخ

   برادر عزیز ویژگی فضای مجازی بدون مرز بودن آن است بحث قومیت مطرح نیست در ضمن دزفول اگرچه یک محدوده جغرافیائی است اما آوازه دزفول فرامرزی است

 4. نام خود را وارد كنيد... Iran (ISLAMIC Republic Of) ۲ شهریور ۱۳۸۹ در ۱۲:۰۶ ب.ظ - پاسخ

  کسی که تصویر نماینده اندیمشک ( حسن وند ) را توی این سایت به نمایش در میاره یا حالش خوش نیست یا ……………………………………………………………………………………………………………. . آخه مرد حسابی این چند ساله کجا بودی……………………… این تصویر را بردار ……………………….. . ما هم دعا میکنیم خدا شفات بده.

 5. درود به همه خوزستانیهای عزیز
  سلام بر اندیمشکیهای باشرف و دزفولیهای بامحبت من ساکن پایتخت هستم قابل توجه اندیمشکیهای عزیز که دزفولی هستم ولی انصافا حسنوند افتخار همه ما می باشد ایکاش هر کدام از ما دزفولیها یکبار با او برخورد می کردیم بعدا متوجه می شدیم که انسان بودن یعنی چه درود بر حسنوند ولایی و خدایی این یعنی بسیجی واقعی .

 6. یک مسلمان،یک شیعه،یک ایرانی Iran (ISLAMIC Republic Of) ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ در ۳:۰۸ ب.ظ - پاسخ

  هزار چهار صد سال از بعثت حضرت محمد(ص) بعنوان آخرین پیامبر الهی گذشت و ما در خم اولین گردنه های ذشوار گرفتاریم، هنوز گرفتار تعصبت های کور و بیمارگونه ایم،ما همان جامعه بدوی زمان پیامبریم که رنگ و لعاب مدرن به خود گرفته ایم…تا تو بر دزفولی بودن خود و من بر اندیمشکی بودن خود باقی هستیم…هیهات هیهات

 7. باسلام آیا نشان دادن عکس با رئیس جمهور کشور باعث می شود که درصد بیکاری در شهر مان کم شود
  آیا این عکس نشان دهنده پیشرفت شهرمان است و یا این که بگوییم امنی در شهرمان برقرار شده است
  واین که در شهرمان باندبازی و ضعیف پروری نیست و ……………………..
  دیگه خسته شدیم از بس نوشتیم و کسی نشنید
  یاری اندر کس نمی بینم یاران را چه شد
  دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

 8. سلام براندیمشک سلام بر فرزندان اندیمشک درود بر فریدون حسنوند که فردی الگو و زحمتکش در شهرستان اندیمشک است ، واقعا متآسفم برای کسانی که جایگاه یک نماینده رو نمی دونند و دوست دارند پشت سرنماینده غیبت و حرفهای ناشایست بزنند ، فریدون حسنوند شخصیتی است که تا صد سال آینده همچون شخصی بوجود و دنیا نمی آید ، چون برای خدا کار می کند ان شاء اله که هرکجا هست خداوند توفیقات بیشتر و موفق تری به این خدمتگذار مردم بدهد . درود بر سربازان گمنام امام زمان(عج)

 9. درود بر شرف حسنوند.ما به این جسارت و همت والات ارج می نهیم.من فقط یک انتظار و آرزو از شما دارم؟اونهم یک پست در سطح کلان مملکت و شاید ریاست جمهور؟البته استحقاقشو دارید ولی باید اعتماد به نفس شو هم خودتون کسب کنید.البته بعضی ها ممکن هست منو یک آدم سودجو و متملق بدانند بخاطر این عقیده م ولی به شرفم قسم نه حسنوند منو میشناسد و نه من به حسنوند در طول ۳ دوره نمایندگی بهش رای داده ام.

 10. سلام به نماینده ی محترم اندیمشک.ما آموزشیاران از شما دلسوز مردم عاجزانه خواهش میکنم که تو مجلس از حق وحقوق ما دفاع کنین .ما به اندازه ی کافی با ۷ سال زحمت بدون مزد امتحان پس دادیم دیگه نیازی به این امتحان و آزمون نیست.خواهش میکنم که با طرح دوفوریتی موافقت کنید. همه ی امید ما بعداز خدا به شما نماینده هاست که از حق ما دفاع کنید.خوزستان با جنگ و انقلاب دین خودشو به این مرز و بوم عزیز ادا کرده چرا هنوز که هنوز ه باید جوانان ما به طریق های دیگر حالا از خودی ضربه بخورن. جوانی که ۷ سال از بهترین سال های عمر و جوونیشو تو این دهکوره ها و راه های سخت تو گرمای بالای ۵۰ درجه ی خوزستان دنبال ریشه کنی بی سوادی بوده با کمترین دستمزد به اندازه ی نصف یه کارگر ساده حقوق نداشته تنها به امید استخدام شدن همه ی این سختی ها رو به جون خریده حالا باید اینجوری مورد بی اعتنایی و کم لطفی مسئولین قرار بگیره به خدا آه این همه جوون و خانواده هاشون بی نتیجه نمیمونه .آه مظلوم خیلی سخته .من با شناختی که از شما و همسر عزیزتون دارم مطمئنم که ما رو نا امید نمیکنید .دست حق یارتان.

 11. سلام بر تمامی اندیمشک بر تمامی مردم خون گرمش . من اهل اندیمشک هستم و این افتخاری هست که اقای فریدون حسنوند نماینده ما هستش . برای اثباتش میتوانید به شهرهای جنوبی اندیمشک نیم نگاهی داشته باشد (شوش).چون واقعا کار های برای شهرمان انجام داده که دیگران حسرتشو میخورن . <<<>>>>>>.

 12. سلام خدمت تمام مردم خون گرم اندیمشک عیدتون مبارک (اقای حسنوند سال نو مبارک)
  من خودم اسالتآ اندیمشکی ام و از ته دل دوسش دارم .ولی الآ که سربازم تو نوشهر دارم واسه اندیمشک دیونه میشم.پس ناشکری نکن و از زحمات جناب نماینده تشکر واستفاده کن.
  وسلام.

 13. با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان…بجای ایجاد اختلاف بین مردم عزیز اندیمشک و دزفول ..لر و عرب و دزفولی و…به فکر ارتقا فرهنگ صحیح اسلامی و پرهیز از دروغ و نیرنگ باشیم ..وظیفه نمایندگان در قانون اساسی اومده نیاز نیست نماینده محترم دزفول رو هم دست کم بگیریم ایشان با پیگیری دقیق مطالبات شهر و بدور از تبلیغات دروغین وضعیت شهر را ارتقا داده و جایگاه فرمانداری وشبکه بهداشت و دانشگاه جند شاپور و …را بهبود بخشیده ..حسنوند هم شهرداری اندیمشک را تا سالیان سال بدهکار کرده و ادارات و مسئولین انرا همه از اینجا واونجا اورده بصورت اویزان(مامور در خدمت خودش نه مردم) بنده امیدوارم همه نمایندگان مجلس بجای باند بازی بفکر کمک واقعی به مردم باشند نه فقط دروغ و تبلیغات تحویل مردم بدهند و با اعمال نفوذ به هم باندیهای خودشان رانت پرداخت کنند..از طرف اندیمشکی درد کشیده.البته همیشه هم مرغ همسایه غاز نیست؟؟؟

 14. سلام بر نماینده خوب اندیمشک درود بر حاج فریدون حسنوند / شهر اندیمشکن تو هدایت کردی به لطف ابولفضل پاداشش بیری

  • سلام به شیر مرد اندیمشک حاج فریدون حسنوند امیدوارم هر جا هستی زیر سایه اقا ابوالفضل باشید و اندیمشک هم زیر سایه شما

 15. آقای حسنوند زحمات زیادی برای شهرستان اندیمشک کشیده است از تلاش ایشان سپاسگزارم
  محسن پورفرخی از شهرستان هفتکل

 16. جناب آقای حسونداززحمات بی شائبه شما ، درراه پیشرفت استان سربلندخوزستان ، کشیده اید وکم وبیش ازچندوچون زحمات شماازراه دورخبردارمیشویم کمال تشکرراداریم.
  ارادتمندشما -علیرضامقومی ازاصفهان

 17. ابوالفضل شهاونداول Iran (ISLAMIC Republic Of) ۲۹ خرداد ۱۳۹۰ در ۹:۳۴ ق.ظ - پاسخ

  باسلام خدمت جناب آقای حاج فریدون حسنوندانشااله هرجاکه هستی همیشه همانطورکه پیروزوموفق بودی درزیرپرچم حضرت ابوالفضل العباس قراربگیری وهمچون سالهای گذشته درنمایندگی شهرستان پابرجا
  باشی.
  ایمو همه براریم حسنون دراریم

  • فکر نکنم این بابا به حضرت ابوالفضل اعتقاد قلبی داشته باشه وگرنه ۵۰۰ میلیون از شهرام جزایری نمی گرفت. راستی بعدها مشخص میشه چقدر هم از آریا گرفته.

 18. دانشجویان گمنام Iran (ISLAMIC Republic Of) ۱۹ تیر ۱۳۹۰ در ۱:۵۸ ق.ظ - پاسخ

  سلام بر مرد شجاع و دلیر وصبور حاج فریدون حسنوند از تلاش بیدریغ شما برای آبادانی شهر اندیمشک تشکر مینماییم . یا ابوالفضل

 19. درود وسلام برشیرمردی که به اندیمشک افتخار آفرید امیدوارم همیشه مثل الان چون کوه استوار باشی(((به امید خدا هم خوووووووووووووووووووشه)))

 20. سلام بر نماینده محبوب وخستگی ناپذیر شهرستان یک هزار شهید اندیمشک امیدواریم همیشه در زیر پرچم حضرت ابوالفضل العباس(ع)پیروز وموفق باشی

  • محبوبیت ایشون رو هم دیدیم؛ مگر برای این شهر که هنوز برای کوچک ترین مشاغل هم باید اذن نماینده داشت کاری کردن؟ تا خدا قوت بهشون بدیم؟
   خدا قوت که همه …. امید وارم و از خدا درخواست می کنم به حق حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام ریشه ظلم را در اندیمشک بسوزاند.

 21. سلام. راستش من تا حالا اندیمشک ندیدم فقط با یه شهرونداندیمشکی اشنا شدم که واقعا میتونم بگم بی نظیرایشون یکی از بهترین دوستای من هستن اگه من لایق بدونن. من همیشه برای سلامتی وخوشبختی خودشون وخانوادشون دعا میکنم. دوستون دارم /خاک کویر

 22. نام خود را وارد كنيد... Iran (ISLAMIC Republic Of) ۲۵ آبان ۱۳۹۰ در ۹:۲۶ ب.ظ - پاسخ

  باسلام خدمت نماینده محترم شهرستان اندیمشک جناب اقای فریدون حسنون – باتشکراز زحمات حضرت عالی امیدوارم دراین دور انتخابات پیروز انتخاباط باشی برای ما چه شخص وچه مقام واز کدام طایفه است فرقی ندارد ما انتظار داریم از نماینده شهرمان شما باشی اقای دارایی باشد برادری دیگه باشد همه فرزندان این انقلاب واین خاک هستید-موفق باشید . سید امین میرعالی از شهرستان اندیمشک.

 23. وای بر ما
  چو شیران برفتند زین مرغزار کند روبه لنگ اینجا شکار این نماینده اندیمشک فقط لایق کسانی است که او را خدای خود می دانند .
  خدای خود را عوض کنیئ و روی به خدای احد بیاورید .
  وای بر بنده ای که بنده بنده خدا شود.

  • اینقدر خایه مالی نکنید چون این دوره حسنوند هر چقدر زور بزند در نمیاید بهتر است توبه کنی و به سردار دارائی محبوب تمام طوایف اندیمشک ملحق شوی.
   د خوش نی د خوش نی دخوش نی دخوش نی

 24. واقعا برای این شخص متاسف هستم که میخواهد با یک عکس مردم اندیمشک را فریب دهد این ها دیگر قدیمی شده چون مردم اندیمشک در این دوره به بلوغ فکری رسیده اند و دیگر گول این چیزها را نمی خورند
  راستی چه خبر از سه هزار ملیارد کارخونه سیمانت هم تعطیلش کردند
  در ضمن برای این انتخابات خودتو اذیت نکن چون دیگه در نمیای.

 25. سلام
  میدونم که داخل سایت منتشر نمیشه ولی بعد از دوازده سال حضور در مجلس تا حالا میبایست رئیس یکی از کمیسیونهای مجلس می شد تا اینکه بیاد و با رئیس جمهور عکس بگیره
  جای تاسف دارد

  • آرش جان خسته نباشی از نظرت خوشم اومد این ها فکر میکنن که مرئم با این عکس ها فریب میخورن پیش خودشون فکر میکنن مردم نمی دونن از اون ۳ هزار ملیارد مقداریش هم رفته تو جیب آقا.
   خیلی ممنون از نظرت
   انشالله در روز۱۲ماه۱۲ ساعت۱۲ پایان حکومت ۱۲ ساله اندیمشک باشد

 26. قابل توجه اندیمشکیان عزیز همایش بزرگ همبستگی در مسیر افتخار به میزبانی طایفه صاد جمعه ۷ بهمن با سخنرانی برادر دارائی جاده سددز

 27. قابل توجه طرفداران حسنوند *** ها سلام فکری بحال خودتون بکنید چون متاسفانه تا یک ماه دیگر بیشتر به حسنوند نمیتونید بگید حاجی
  ا بویه
  د خوش نی
  د خوش نی
  د خوش نی

 28. حیف که بعضیا قدر مردان بزرگ رو نمیدونن ولی انشاله هم خوشه تاکور شود چشم انکس که نتوان دید هم خوووووووووووووووووووووووشه

 29. خدایش منکه حال میکنم نماینده شهرمون اینقدر خوشتیپه خدا یارو یاورش باشه راستی من میخواستم برم *** شهرداری گفتند که باید از نماینده نامه بیاری حالا من موندم که پرسنل بدبخت شهرداری اگه *** داشتند ونماینده هم در دست راس نبود باید چه گلی بسرشون بگیرن

 30. باسلام متاسفانه مردم انیمشک چشم بصیرت ندارن که بتونن تلاشهای جناب آقای حسنوندو ببینن براشون متاسفم.ایشالله بحق علی هم خوشه. به کوریه چشم بعضیا.
  تاکور شود هرآنکه نتواند دید.

 31. آقای *** جه خبر از همایش های بزرگت فهمیدم *** یک همایش ۴۸نفر بزرگ برات گرفته
  حتما با این همایش هات میری مجلس!!!

 32. درود بر نماینده شریف مردم اندیمشک جناب آقای فریدون حسنوند (تو این دوره آقای حسنوند با یک اختلاف فاحش رقبای خودش رو کنار میزنه ) میگی نه نگاه کن

 33. همایش ۷ هزار نفری دیروز اقای حسنوند ثابت کرد هم خوشه
  درود بر انسانهای شایسته ای که هدفشان خدمت به مردم و جلب رضایت خداست.خسته نیاشدحاج فریدون حسنوند……۴ سال دیگر هم سکان این شهر را با رمز یا ابوالفضل (ع)به دستانت می دهیم.

 34. اگه دارایی راست میگه با حسنوند مناظره کنه نه با دروغ و شایعه ذهن مردم رو خراب کنه
  تعصبی حرف نمیزنم ولی خدایی حقشه باز نماینده بشه

 35. ما از اقای حسنوند گله داریم چرا اینقدر که به تازه واردهای اندیمشک توجه کرد به بچه های اندیمشک به خصوص تحصیلکرده ها ی شهرمان توجه نداشت چون دست بوسی بلد نبودند ،پاچه خواری نکردند،تحمل بی حرمتی نداشتند ،خلاصه اینده شهر عزیزمان را به دست مهاجرین همجوار …سپردی اقای حسنوند مطمئن باش دود این بی تدبیری تو چشم همه ی ما با هم میرود ای شد که همه همشهریهایت چنین روزی را انتظار نداشتند

 36. جناب حسنوند

  من از کرمانشاه برای شما پیام مینویسم درو بر شما دوستون دارم ایکاش کرمانشاه یک نماینده مثل شما داشت

 37. وای ببببببببببببببر,حسنوند سوبله جوبله حاجی میدونی باز خودتی این حاجی چکار میکنه .این حاجی بلده چکار کن .امروز ترکوند ۳۰۰۰۰ هزار یاد تون نره واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای

 38. با ابوالفضل چکار داری؟ ببین خودت چی تو چنته داری
  با دارایی تا رهایییییییییی
  اندیمشکی هاااااااااا پیروزیتان مبارک(:

 39. سلللللللللللللللللللللللللللللام .بر سلطان انتخابات اندیمشک فریدوت حسنوند. به انتظار فصل تو تمام فصلها گذشت. به چشمان خود بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد؟

 40. با توکل به خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
  توسل به ائمه هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه چهرده معصوم
  توسل به ابولفضل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل
  حسنوند پیروزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز همیشگی
  موفق باشید اقای حسنوند
  براتون ارزوی موفقیت میکنم

 41. منم یکی ازطرفدارای هم خوشه هستم ولی ساکن اصفهان.ازاینکه نشدبیام خیلی تاسف میخورم اما برا انتخابات بعدی هرطورشده میرم اندیمشک.اصلا چراهم خوشه.هم خوسه چطوره

 42. سلام دخوش نبی .حسنوند فقط جواب کسایی رو میداد که دوروبرش بودن وزیر پاهاش لیس میزدن.اینقدر نامه دادم اینقدر رفتم ونماینده ای ندیدم.۱۲سال من نماینده ندیدمواقعا تعسفه

 43. دمیان در زندگی خویش کمابیش به هم نوعان خود نیازمندند و انسانیت و اخلاق ایجاب می کند که انسان، نیاز هم نوع خویش را برآورد و هر خدمتی که از دستش بر می آید از دیگران دریغ ندارد. چنین کاری هم خشنودی خدا را در پی دارد وهم سبب همبستگی تالیف قلوب، صفا و صمیمت و افزایش مهر و محبت می گردد.

 44. دزفولی عاشق اندیمشگ Iran (ISLAMIC Republic Of) ۲۱ آذر ۱۳۹۲ در ۱۱:۰۸ ب.ظ - پاسخ

  جای شهردار با فرماندار را عوض کردن این دیگه اخر ***** اقای حسوند عشق ریاست کورش کرده بود بدونه غرض مرض میگم هیچ صداقتی در ایشان ندیدم گواه من شهر مظلوم اندیمشک است کسیکه تمام تلاشش را بکند که دزفول واندیمشک باهم دشمنی کنن واوازاین قضیه سو استفاده کند درود برمردم شریف اندیمشک انشاله همیشه باچشم باز عمل کنن این عکسه که دیدم یاد ادمهای …. ..افتادم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>