ریاست جدید اداره آموزش و پرورش دزفول معارفه شد+عکس | شبکه خبری دز - Dez News Network
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
پربازدید ها
کد خبر: 9773
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۸۹ - ۱۶:۱۱

ریاست جدید اداره آموزش و پرورش دزفول معارفه شد+عکس

به گزارش شبکه خبری دزفول طی مراسمی در محل کانون ایثار تودیع و معارفه رئیس قدیم و جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان دزفول انجام شد.در این مراسم که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان برگزار گردید ضمن تشکر و تقدیر از زحمات مهندس “میرزاعلی آستی” در مدت…

به گزارش شبکه خبری دزفول طی مراسمی در محل کانون ایثار تودیع و معارفه رئیس قدیم و جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان دزفول انجام شد.در این مراسم که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان برگزار گردید ضمن تشکر و تقدیر از زحمات مهندس “میرزاعلی آستی” در مدت تصدی ریاست آموزش و پرورش دزفول آقای  “حسین فرهمند” بعنوان ریاست جدید اداره آموزش و پرورش دزفول معرفی گردید.


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس [email protected] برای ما ارسال فرمایید.

سلام اگه با تعوبض مدیران وضع ما دانش آموز ها بهتر میشه بزارید عوض کنن تا هالا که عمل کرد هیچ کدومشون رضایت بخش نبوده.

سلام: عملکردها عموما یکسانند …… حالا نمی شد آقایان رو در عکس بالا معرفی می کردین که حداقل از رو ظاهرشون ایشون رو بشناسیم وقتی بین عملکردها خیلی نمیشه فرق گذاشت ؟؟؟

نمی دونم این اقای مهندس میرزا علی استی که تو اداره یک هنرستان کوچیک مونده بود چطور یهویی شد رئیس اداره اموزش و پرورش من که الان محصل نبودم ولی از همون مدیریت هنرستانش معلومه این مدیریتش تو اداره چطور بوده.

من از مدیران تقاضا دارم که بجای تغییرات پی در پی مدیران کمی به ما دانش اموزان توجه کنند. من یک سال است که به دنبال محلی برای تحقیقات هستم تا بتوانم طرح و یا مقلله ای ارایه دهم اما هیچ سازمانی عهده دار اینکار نمیشود.مطالب پیشنهادی
  • دزان ان
  • بروز نت اخبار فناوری اطلاعات
  • سایت تحلیلی خبری دیدنا
  • تیم بسکتبال