درصورت حمایت دولت کارخانه آلومینیم دزفول بهره برداری می رسد

به گزارش شبکه خبری دز(دز ان ان)،قائم مقام مدیر عامل کار خانه “ذوب آلومینیم خاور دزفول” در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:در صورت واگذاری اعتبارات از سوی دولت کارخانه ذوب آلومینیم با ظرفیت اولیه ۳۰۰۰ تن یعنی با ۵۰ درصد ظرفیت به بهره برداری خواهد رسید.
روح اله علیزاده حداد گفت:روند تکمیل این پروژه بزرگ و سود آور بعلت تعلل بانکها در ارائه وام به کندی در حال انجام است، پروژه مذکور  برای بیش از ۲۵۰نفر تولید شغل داشته و انتظار می رود در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی با توجه به منویات مقام معظم رهبری در این خصوص جامع ی عمل پوشانده شود.
وی افزود: در صورت عدم همکاری بانکها با این طرح و پروژه های مشابه ، دزفول از یک پروژه بزرگ دیگر محروم خواهد ماند و حیاط صنعتی و اقتصادی این شهرستان به مخاطره خواهد افتاد.
وی در پایان ضمن تقدیر از تلاشهای مهندس احسانی نیا در خصوص پیگیری مشکلات صنایع، دریافت حکم فرمانداری ویژه دزفول را از سوی هیئت مدیره و مدیر عامل کارخانه ذوب آلومینیم خاور تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی را از خداوند مننان مسئلت دارم.


12 دیدگاه برای “درصورت حمایت دولت کارخانه آلومینیم دزفول بهره برداری می رسد
  1. اولا حداقل می نوشتین تا الان چقدر پیشرفت داشته این پروژه.
    ثانیا، پروژه ای که هنوز راه نیفتاده علاوه بر مدیرعامل، قائم مقام مدیر عامل هم داره؟ لابد آبدارچیش هم ماهانه حقوق می گیره دیگه. از الان برای ۲۵۰ نفر شغل ایجاد شده یا قراره بعد از بهره برداری این شغلها ایجاد بشه؟

  2. به خدا خجالت آوره که جوونای دزفول یا باید برن بازاری بشن یا کشاورز و راننده یا اگر غیر از این بخوان باید از دزفول برن!

  3. خوب دیگه این وظیفه ی ما مردمه که دولت رو مجبور به حمایت از احداث کارخانه در دزفول کنیم پس ما باید در نماز جمعه طوماری را امضا کنیم و صدای عدالت خواهی خدمون رو به گوش دولت برسونیم
    امیدوارم آقای قاضی به کمک آقای پاپی همچین شرایطی رو ایجاد کنن

  4. واقعا متأسفم، بعضیها قدر منفی نگرند. اگر کاری انجام نشود، می گویند چرا به این شهر توجه نمی شود. وقتی هم که حرکتی در جهت توسعه انجام می شود، با این برخوردهای زننده سرمایه گذاران را زده می کنند.
    امیدوارم کمی دیدها مثبت تر شود…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>