خاله شادونه ای که محبتش را می فروشد!!! | شبکه خبری دز - Dez News Network
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
پربازدید ها
کد خبر: 17062
تعداد نظرات: ۴۷ نظر
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ مهر ۹۰ - ۱۴:۴۲

خاله شادونه ای که محبتش را می فروشد!!!

چندیست با نصب بیلبردهای تبلیغاتی پرزرق و برق در چندین محل پر تردد شهر دزفول خبر آمدن یک بازیگر – مجری خانم که مدتی است در زمینه برنامه های کودک فعالیت دارد در سطح شهر منتشر شده است و این مجری کسی نیست جز خانم”ملیکا زارعی” مجری برنامه پرطرفدار کودک…

چندیست با نصب بیلبردهای تبلیغاتی پرزرق و برق در چندین محل پر تردد شهر دزفول خبر آمدن یک بازیگر – مجری خانم که مدتی است در زمینه برنامه های کودک فعالیت دارد در سطح شهر منتشر شده است و این مجری کسی نیست جز خانم”ملیکا زارعی” مجری برنامه پرطرفدار کودک که از شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی پخش می شود و اکثر کودکان وی را به نام “خاله شادونه” می شناسند.
قطعا برگزاری برنامه های شاد و مفرح برای مردم خصوصا کودکان نقش بسزایی را در شادابی و طراوت روحی و روانی آنها ایفا می کند و از این حیث برگزاری اینچنین برنامه هایی از سوی متولیان امر جای تقدیر و تشکر دارد اما در خصوص برنامه خاله شادونه در دزفول بد نیست به این نکته اشاره کنیم که علیرغم تامین بخشی از هزینه برگزاری این جشن از سوی برخی شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی به عنوان اسپانسر، مبلغ بلیت ورودی این جشن ۸۰۰۰ تومان است و به گفته مدیر اجرایی این برنامه خرید بلیت برای کودکان یک سال به بالا الزامی است!!!این در حالی است که همه می دانیم که کودک یکساله حتی قادر نیست به درستی بنشید چه رسد به اینکه راه برود و یا در سالن برگزاری این برنامه جایی اشغال کند.

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی (خاله شادونه)

با توجه به اینکه چهره این خانم مجری که با هزینه بیت المال در جامعه مطرح شده است را بچه ها در صفحه تلویزیون تقریبا همه روزه می بینید و این مجری با شیرین کاری های خود در دل خیلی از بچه ها جا باز کرده است از این رو خبر آمدن وی به دزفول و برگزاری جشنی با حضور وی شوق و اشتیاق ویژه ای را نزد کودکان خردسال این شهر ایجاد نمود ولی این شوق و اشتیاق دیری نپایید که با شنیدن قیمت بلیت ۸۰۰۰ تومانی به نا امیدی تبدیل شد که این امر باعث ضربه شدید روحی به برخی از کودکان شد و در همین راستا والدین بسیاری حضوری یا با ارسال نظر و پست الکترونیک از این امر گلایه نمودند.

فروش بلیت با قیمت ۸۰۰۰ تومان در حالی صورت گرفت که برخی از کودکان که مشتاقانه با نگاه کردن به بیلبردهای تبلیغاتی این جشن منتظر حضور خاله شادونه ی مهربان روی صفحه تلویزیون در شهر خود بودند، هیچگاه در مخیله کوچکشان نمی گنجید که پدر کارگر و یا کارمندشان اصلا توانایی خرید بلیتی با این قیمت را ندارد و بجای صرف هزینه ۸۰۰۰ تومان برای زیارت این خانم مجری ترجیح می دهند این پول را در صورت داشتن صرف هزینه کفش و کیف و لباس و وسائل مدرسه کودک خود نمایند، که البته بچه ها که این حرف ها را درک نمی کنند و بهانه پشت بهانه …
شایان ذکر است که متولیان اجرای این برنامه بدون در نظر گرفتن احساس کودکان و والدین خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت، سهمیه رایگان ویژه ای از ظرفیت سالن را اختصاص به برخی روئسا، پرسنل و خانواده های برخی ادارات داده اند که حقوق های آنچنانی داشته و برای خرید بلیت با این قیمت هیچ مشکلی نداشتند.
احدی از دست اندرکاران اجرای این برنامه در یکی از ادارات دزفول که نخواست نامش فاش شود در مصاحبه با خبرنگار شبکه خبری دزفول گفت: خانم ملیکا زارعی برای هر سانس اجرا مبلغی بالغ بر چهار میلیون تومان دریافت می کند و شرط آمدن وی به دزفول این بوده که برای هر سانس اجرا همین مبلغ را دریافت نماید که با احتساب اجرای دو سانس در یک شب مبلغ ۸ میلیون تومان عایدی این خانم مجری است.

در همه جا معمولا وقتی برنامه ای اجرا می شود که اسپانسر تبلیغاتی برنامه را حمایت مالی می کند این برنامه به صورت رایگان اجرا شده و یا با حداقل ورودی اجرا می شود که جشن خاله شادونه در دزفول بنابر دلایل نامعلومی مستثنی از این قاعده شده است و متاسفانه مسئولین امر در شهر دزفول علیرغم هماهنگی های تدارکاتی و انتظامی و همچنین در نظر گرفتن تمهیدات و فراهم آوردن شرایط مطلوب برای مجریان این جشن که از مرکز استان به دزفول عزیمت کرده اند، تلاش چندانی جهت پایین آوردن قیمت ورودی این جشن متناسب با سطح درآمد اغلب مردم این شهر بعمل نیاورده اند. این در حالی است که بلیت ورودی اجرای نمایش و یا سایر برنامه های فرهنگی و تفریحی توسط جوانان بومی دزفول بیش از ۲۰۰۰ تومان نیست که گواه این ادعا ورودی نمایش طنز “آسمون رنگش کلون” است که توسط جوانان با استعداد این شهر هم اکنون در مجتمع فرهنگی و سینمایی در حال اجرا است.
سوال ما از مسئولین محترم شهرستان دزفول خصوصا دست اندرکاران اجرای جشن خاله شادونه این است که جواب دل شکسته و ضربه روحی و روانی خردسالان و کودکانی که با شوق و امید منتظر اجرای این جشن بودند و اکنون به علت گرانی بلیت و شرایط اقتصادی والدین خود قادر به حضور در این جشن نیستند را چه کسی می دهد؟
جواب شرمندگی والدین این کودکان را در برابر پرسش فرزند یا فرزندانشان که “چرا و به چه دلیل من نمی توانم به دیدن خاله شادونه مهربان بروم؟” را چه کسی می دهد؟


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس [email protected] برای ما ارسال فرمایید.

نوم خدا ورت /دقیقا حلاجی کردی / خداوند نگهدارت باد

با این قیمت
تمامی بلیتها به فروش رفت

بابا بچهای مردم نون ندارن بخورن شما تو چه فکرها هستین اینهمه علم شنگه
برای دیدن یه مجری میدونین حتی بچهائی هستن که تلوزیون شم ندارن تا خاله
شادونه هارو ببینن؟ وفقط از زبون بچه های دیگه میششنون ؟

دلیل این ناهماهنگی و تمامی موارد بالا ، کسی جز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیست چون متولی اجرای کارهای فرهنگی در شهر است و سوال این است که آیا نبایستی شورای نظارت شهرستان در این امر دخیل می شد و همانند سایر کارهای اجرایی قیمت بلیط را معین می کرد و خیلی سوالهای دیگر ……

یه یه حامد لختی صحرابدر Netherlands
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

با با چا مخو چه کنه نیایایا به حق امشو

با سلام وخسته نباشید
آخه تو این وضعیت گرونی وفقر اقتصادی به ولله قسم که ظلمه بابا چشماتونو باز کنید همه جوانب رو بنگرید نه فقط خودتونو آخه جواب آه این بچه هارو کی باید بده دیگه حضور این بچه مایه دارا بسه خدانبخشاشون مگه بچه های ما چه گناهی کردن که از همه طرف باید سرخورده شن آهشون بگیره این گناهکارارو

یه یه حامد عند با حالاهستی
گل گفتی
تر به تر بابام

باز هم برای مسئولین دزفول متاسفم
به قول خودتان گروه های تاتری که با هزار مشقت کار می کنند چنان و این خانم چنین
به قول دزفولیها ( تا نباشد گَندَه خور خاک بر سر گَندَه فروش)
تا مسئولین و افرادی هستند که همچین افراد پول پرست و دنیا طلبی را هنرمند می دانند و دعوت می کنند چرا انان طلب چنان مبالغ هنگفتی نکنند؟
ما خودمان هنرمند نداریم
مرغ همسایه همیشه غاز است
چه فرقی دارد
هیات هایی که با وجود بهترین مداح های بومی می روند و مداح از تهران می آورند و پول هنگفت می دهند هم زیاد با اینها فرقی ندارند
باید خودمان را باور کنیم
و به هنرمندان شه خودمان بها بدیهیم
البته مطمئن باشید که افرادی هستند که از این برنامه سود کلانی می برند
صد درصد

چرا زور میگی ! بجز اخلاقی و سبزقبا و دو سه تا دیگه کیو داریم ؟ درسته خوبن ولی باید قبول کنیم بچه ها با شخصیتهایی مثل پورنگ و شادونه بخاطر حضورش تو تلویزیون رابطه عاطفی شدیدی برقرار کردن و شدیدا دوسشون دارن .
من دخترمو تا حالا چندتا از کارای کودکانه گروههای دزفولی بردم ( هر وقت باشه بازم میبرم تا ازشون حمایت کنم ) ولی هیچکدومو حتی تا نیمه برنامه نمونده .
ولی این برنامه رو با وجود شرایط بسیار بد سالن تا آخر و با اشتیاق موند و تماشا کرد و دست زد و شعر خوند .
همشهری خوبم این برنامه مال بچه ها بود ، قرار نیست به میل من و شما باشه . درسته ؟

این موضوع مصداق بارز نداشتن خبر است
وقتی خبره خاصی ندارید یا اتفاق خاصی در شهر نیفتاده که بگویید چرا به درو دیوار گیر میدهید.رسانه این نیست که از هر چیزی انتقاد کند رسانه یعنی اطلاع رسانی و بس.شما باید خبر بدهید نه خبرها را آنطور که می خواهید بدهید و بر اساس منطق خودتان تحلیل کنید.من اصلا با این خاله شادونه و …کاری ندارم اما این درست نیست به چندتا تابلو تبلیغاتی و درودیوارو زمین زمان گیربدهید

برنامه های خاله شادونه که خیلی هم باحال نیست ، حالا اگه عمو پورنگ بود یه چیزی :-)

مهم نیست Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

باز هم شروع شد! باز یه شخصیت شناخته شده می خواد بیاد دزفول اصحاب وبلاگ و وبسایت و سایت و رسانه و هوافضا و… شروع کردن به انتقاد و چرا این اینجوره و اون اونجوره و خانمه اسمش شادونست و دون دونه و یکدونه باهاش نیستن و چرا تو روزی که یارانه دولت می خواد بده میاد و چرا بلیطش ۸۰۰۰ تومنه و چرا تو مملکت اختلاس ۳ هزار میلیاردی شده و چرا نمی گن این ۳ هزار ملیارد به تومانه یا به دلار!!!!
بابا ول کنید این حرفا رو! با این مطلبتون یاد مطلبی افتادم که تو همین سایت و بسیاری از سایتهای دیگه بروز کرده بودید در وصف انتقاد از همایش پیاده روی دزفول که از شبکه ۳ سیما پخش مستقیم شد.
در ضمن شما چی فکر کردید یه نگاهی به شهر بندازید مردم دزفول لوکس ترین، با کلاسترین و پولدارترین مردم استان خوزستانند که عاشق بچه هاشونند و خرج کردن ۸۰۰۰ تومان برای بچه هاشون به هیچ جاشون بر نمی خوره هیچ دلیلی هم برای شرمندگی جلوی بچشون ندارند.

مایی که شادونه برایت به عنوان یک شخصیت شناخته شده است
دیگه حرفی باهات نداریم
احتمالا پورنگ هم برایت یک شخصیت کشوری است
امید که با خاله نرگس شبکه ۵ محشور شوید

عجب دعای خیری برای این بنده خدا کردی!
با خاله نرگس محشور شدن هم بد نیست!!!!

یه یه حامد لختی صحرابدر Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

دسخوش یه یه گلنیدیمون ناله خووش ناز نفست

داداش یا آبجی بی نام !!!!!!!!!!!!! شما تا حالا کدوم شهرای خوزستانو رفتین که میگین مردم دزفول با کلاس ترین مردم استانن؟
والا ما هرچی دزفولی دیدیم (که تو اهواز تعدادشون کم نیست) هیچ کدومشونو لوکس ندیدیم
یه نگاهی اول به شهرای اطرافت بنداز بعد نظر بده.

فچ رقی هشت ملیون ای عزی گراش فچ رقیشه ارزون نمفروشه می ای گرونیا؟!

باید به عرض کسی که میگه مردم دزفول با کلاسترین مردم استان هستند برسونم که احتمالا چند ساله که از خونت بیرون نیومدی تا اینهمه فقر و بدبختی که اکثر مردم شهر توش دست و پا میزنند رو ببینی.

هر چی بگیره حقشه. شاد کردن دل بچه ها بیش تر از اینها می ارزه.
شما هم اصل رو گم کردید. مثل اینه که یه آدم آس و پاس بره مغازه، پول نداشته باشه چیزی بخره ، همه عقده هاش رو سر مغازه دار خالی کنه!
کارش رو می کنه پول میگیره. اگه مردم تووی فقر و بدبختی دست و پا میزنن ، تقصیر این بدبخت چیه؟ اگه راست می گید به اونایی بتوپید که مردم رو به این روز انداختن! ۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰یادت نره!

با عبدعلی موافقم ،
شما هم مثل مهران خان شدید . به همه چی گیر میدین
البته مدیریت اجرای برنامه خیلی بد بود : فروش بلیط بیش از ظرفیت سالن ، عدم کنترل بلیطها برای مراجعه در سانسهای مشخص شده ،‌ گرمای نفسگیر سالن و …
گدابازی هم درنیارین . درسته ۸ تومن یه کم زیاده ، ولی اینم باید در نظر بگیرین که همچین برنامه هایی چند سال یه بار تو شهر کوچکی مثل ممکنه برگزار بشه .

بلهههههههه.مراسم اجرا شد.دز ان ان اشتباه نگفته بود. گند مراسم بالا اومد.همه معترض بودن.صندلی ها همه ولو کف سالن.همه ایستاده بودن.عده ی خیلی زیادی از صندلی ها رفته بودن بالا.بچه هایی که آخر سالن بودن هیچی نمی دیدن و اینقدر گریه می کردن که توی اون گرما نزدیک بود خفه بشن.ماماناشون هم خب نمی تونستن کاری بکنن.عصبی بودن.عده ی خیلی زیادی با اینکه بلیط خریده بودن پشت درها موندن.عده ی خیلی خیلی زیادتری با اینکه بلیط خریده بودن و اومده بودن داخل اصرار داشتن که برن بیرون.
واقعا افتضاح بود.افتضاح بود.

مادر دزفولي Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

من نمی گم هیچ بچه ای نتونست خاله رو از نزدیک ببینه.اون بچه هایی که جلو ایستاده بودن خیلی خوشحال بودن.تقریبا نیمی از بچه ها خوشحال بودن.اما به نظر من نسبت به هزینه ای که دادیم و تصوری که از مراسم داشتیم، ۸۰ درصد مراسم بد برگزار شد.سالن خیلی خیلی گرم بود.هیچ کولری روشن نبود.به جز دو سه تا که اونها هم از کولر آبی بدتر بودن. آب خوردن اصلا پیدا نشد.یا اگه می خواستی آب بخوری بایستی می رفتی بیرون که اگه هم بیرون می رفتی دیگه نمیشد بیای داخل.نیروی انتظامی هم خیلی عصبی بودن.چند تا دعوا هم شد.لطفا از سرانجام این مراسم یه گزارش تهیه کنید. ما کجا می تونیم اعتراض کنیم و پولمون رو پس بگیریم؟ بابا بچه ی من فقط گریه کرد.چیزی ندید که

من تا حالا توی عمرم همچین مراسمی ندیده بودم. چیزی که برای من عجیب بود حضور پرشور آقایون و پسرهای دزفولی بود.من می خوام بدونم آقایون اصلا می دونن خاله شادونه کیه؟ اصلا برنامه هاشو دیدن؟ پسرای جوون توی خونه میشینن پای برنامه کودک؟ جالب اینجا بود این پسرها همه مجردی اومده بودن و حسابی خاله شادونه !!!!‌رو تشویق کردن با سوت و کف!!!‌ آقایون هم دست و پا می شکستن که خاله رو ببینن!!!! همه رفته بودن روی صندلی ها.حالا اون پدرهایی که بچه بغلشون بود عیب نداره!‌ اما خیلی از آقایون بچه هم بغلشون نبود و رفته بودن روی صندلی ها که خاله رو ببینن.نیروی انتظامی خیلی استرس داشت که ” الان خاله شادونه میاد.برید کنار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!” من نمید ونم دلیل حضور آقایون و خانمها مسن دیگه چی بود توی سالن؟ بابا یه خانمی بود به سختی می تونست راه بره.واسه چی اومده بود آخه؟ پدربزرگ هم چند تا دیدم!!!! واقعا آقایون دزفولی که اهل روضه و دعا و ختم قرآن و … هستن جاشون توی این مراسم بود؟ اومده بودن خاله رو ببینن؟ من فکر می کنم این جشن برای بچه ها و مادرهاشون بود.یا حتی بهتر بود فقط بچه ها میومدن.حضور پدرها چه معنی ای داشت؟

ارزو خانم شما خودتون چند سالتونه

من مادر یه بچه ی سه ساله ام.نکنه فکر کردید من هم مثل بعضی آقا پسرهای مجرد و متاهل !‌ اومده بودم اونجا علافی؟!

مگه ما پیر مردا دل نداریم

نه اینکه دل نداشته باشین ها نه فقط خیلی زود جو گیر میشین
واقعا خانم آرزو راست میگه
نه به اون روضه ها و نصایح غیر منطقی تون نه به حالا که همتون شدین بچه ۳-۴ ساله

کاملاً حق با شماست . برای تمام پسر هایی که به این برنامه رفتن خیلی متاسفم.
به فرهنگ مردم شهرمون نبالیم !

واقعا متاسفم
وقتی وارد شدیم به قدری شلوغ بود که کسی نبود بلیط ها رو چک کنه- آخه این درسته تو همچین شرایطی (گرما، نبود صندلی، ازدحام جمعیت،خشم والدین و جر و بحث آنها با نیروی انتظامی، گریه کودکان و …) یه برنامه مثلاً فرهنگی آن هم برای کودکان و با این هزینه گزاف برگزار بشه؟؟!!!!!!!! متاسفم برای تمام مسئولین این مراسم – مطمئن باشید دیگه از این چنین برنامه هایی استقبال نخواهد شد

برنامه ی فرهنگی؟ والا ما که چیزی از فرهنگ ندیدیم.نمی دونم شاید فرهنگ شهرهای دیگه و تهران اینجور باشه!!!‌ اما لااقل می دونم فرهنگ دزفولی این نبود. شهروند عزیز راست می گه.توی سانس دوم حتی بلیط ها رو هم چک نمی کردن.واقعا برای دزفول هم بد شد.

من کار به اجرای برنامه ندارم چون اصلان اونجا نبودم ولی قابل توجه مردم عزیز شورای شهر ما بلند میشه ۸۰۰ میلیون تومان یه تیم دسته یک برای شهر میخره که حتی یه زمین تمرین دورست وحسابی هم نداریم ولی نمیتونست اسپانسر این برنامه بشه که همه بچه های عزیز دزفولی از دیدن این برنامه لذت ببرن.

این خانوم فقط بخاطر پول اومده بود. حتی دونه هاشم باهاش نبودن. چون بدون هماهنگی با صدا سیما اومده بود.هیچ کس از تهران باهاش نیومده بود. من نمیدونم مسئولین ارشاد با کی هماهنگی کردن این خانوم رو اوردن.
فعلا هم که مسئولش تو بازداشته
همه مردم دیشب رفتن کلانتری اعتراض کردن و همون دیبش بازداشت شده.
از مردم دزفیل بعید بود اعتراض!!

مهم نيست 2 Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

قابل توجه آقای مهم نیست

واقعا جای تاسف داره که چنین مبالغی از مردم گرفته میشود تا جیب بعضی ها پرتر شود.
جمعش کنید بره

باسلام من که نبودم ولی یکی از دوستام رفته بود خیلی خوشش اومده بودبه خصوص که صدای کودک رادراورده بودباارزوی موفقیت برای همه ی دزفولیهههههههههههههههههههههههههههههههههههههها

هم آبرومون پیش خاله رفت
هم دونهارو ندیدیم
هم پولامونو خوردن
هم سرپاتوی گرما نگهمان داشتن
همش تنبیه به خاطر خاله
آخه این سالن یا بهتر بگم سوله جای مراسم بود ارشاددزفول واقعا ضعیف است ومسئولین هم براشون مردم مهم نیستن صدها نفربا خشم ازمسوله خارج می شدند ودهها بچه گریه می کردند روزمحشربود وهمه از هم فرارمی کردند ولذت شادونه را به کام همه تلخ کردند مجریان هم با خاله با عجله رفتن تهران پولهارا تقسیم کنند. پولها واقعا حرام بودند من که نمی بخشم بچم توی گرما مریض شد حالا هرشب نفرین می کنم به شادونه، می دونه،نازدونه،یک دونه، *** دونه*** دونه،*** دونه، *** دونه وهمه مسئولین دونه دونه که بیچارم کردن

سلام
من هم میخام ابراز تاسفم رااعلام کنم برای چند مورد
اول برای آبروی شهر دزفول و شهروندان دزفولی که در این مراسم به بازی گرفته شد
دوم برای برخی منصب های دولتی در این شهر که افراد بی لیاقت بهشون تکیه زدن
سوم برای آقای شمسایی که گند زد به همه چی
چهارم برا خودم که یک روزم رو برا تهیه بلیط ویک روزم رو برا شرکت توی این هرج ومرج تلف کردم و از ۷۰ کیلومتری دزفول برا این مراسم اومدم

pesare.shoja81ayhoo.com Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

بابا الکی پول دادیم ها دونه ها رو ندیدیم ولی خوب بودددددد اما خاله شادونه باید یه کم با حال برنامشو اجرا میکرد مس بچه ها هی میپرید بالا و پایین ایش ایش چه لوس و زشت و بی مزه ولییی خاله شادونه دو ست دارم

سیاهپوشان بزرگ. Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

آ چه خبره ۸۰۰۰ تمن

یه یه حامد لختی صحرابدر Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

هنون ترونی هیسن ۸۰۰۰ تمن سیشون ۸۰۰ تمنه

از مگراش

یه جایی از این پست نوشته شده بود که این ۸۰۰۰تومن رو خانواده های بی بضاعت خرج کیف و کفش و … میکنن
اگه جایی آدرس دارین به ما هم بدین ما هم از همین جا خرید کنیم
ای بابا ای حرفا کدومه
حقمونو خوردن یه آبم روش حالا خدا رو شکر کنین که یک هزار میلیاردش از ایران خارج نشده

چرا به همه چی گیر میدین؟؟؟؟؟؟؟AH AH AH AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

خاله شادونه تنها مونده بود اینم اومد جیبشو پر کرد و رفت اخه

خیلی ازخود بی خود میشه

چرا این همه لوس است؟

اره بابا عمو پورنگ بود یه چیزیمطالب پیشنهادی
  • تیم بسکتبال
  • بروز نت اخبار فناوری اطلاعات
  • دزان ان
  • سایت تحلیلی خبری دیدنا