آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
پربازدید ها
کد خبر: 17062
تعداد نظرات: 47 نظر
تاریخ انتشار: چهار شنبه 5 Oct 11 - 14:42

خاله شادونه ای که محبتش را می فروشد!!!

چندیست با نصب بیلبردهای تبلیغاتی پرزرق و برق در چندین محل پر تردد شهر دزفول خبر آمدن یک بازیگر – مجری خانم که مدتی است در زمینه برنامه های کودک فعالیت دارد در سطح شهر منتشر شده است و این مجری کسی نیست جز خانم”ملیکا زارعی” مجری برنامه پرطرفدار کودک…

چندیست با نصب بیلبردهای تبلیغاتی پرزرق و برق در چندین محل پر تردد شهر دزفول خبر آمدن یک بازیگر – مجری خانم که مدتی است در زمینه برنامه های کودک فعالیت دارد در سطح شهر منتشر شده است و این مجری کسی نیست جز خانم”ملیکا زارعی” مجری برنامه پرطرفدار کودک که از شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی پخش می شود و اکثر کودکان وی را به نام “خاله شادونه” می شناسند.
قطعا برگزاری برنامه های شاد و مفرح برای مردم خصوصا کودکان نقش بسزایی را در شادابی و طراوت روحی و روانی آنها ایفا می کند و از این حیث برگزاری اینچنین برنامه هایی از سوی متولیان امر جای تقدیر و تشکر دارد اما در خصوص برنامه خاله شادونه در دزفول بد نیست به این نکته اشاره کنیم که علیرغم تامین بخشی از هزینه برگزاری این جشن از سوی برخی شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی به عنوان اسپانسر، مبلغ بلیت ورودی این جشن 8000 تومان است و به گفته مدیر اجرایی این برنامه خرید بلیت برای کودکان یک سال به بالا الزامی است!!!این در حالی است که همه می دانیم که کودک یکساله حتی قادر نیست به درستی بنشید چه رسد به اینکه راه برود و یا در سالن برگزاری این برنامه جایی اشغال کند.

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی (خاله شادونه)

با توجه به اینکه چهره این خانم مجری که با هزینه بیت المال در جامعه مطرح شده است را بچه ها در صفحه تلویزیون تقریبا همه روزه می بینید و این مجری با شیرین کاری های خود در دل خیلی از بچه ها جا باز کرده است از این رو خبر آمدن وی به دزفول و برگزاری جشنی با حضور وی شوق و اشتیاق ویژه ای را نزد کودکان خردسال این شهر ایجاد نمود ولی این شوق و اشتیاق دیری نپایید که با شنیدن قیمت بلیت 8000 تومانی به نا امیدی تبدیل شد که این امر باعث ضربه شدید روحی به برخی از کودکان شد و در همین راستا والدین بسیاری حضوری یا با ارسال نظر و پست الکترونیک از این امر گلایه نمودند.

فروش بلیت با قیمت 8000 تومان در حالی صورت گرفت که برخی از کودکان که مشتاقانه با نگاه کردن به بیلبردهای تبلیغاتی این جشن منتظر حضور خاله شادونه ی مهربان روی صفحه تلویزیون در شهر خود بودند، هیچگاه در مخیله کوچکشان نمی گنجید که پدر کارگر و یا کارمندشان اصلا توانایی خرید بلیتی با این قیمت را ندارد و بجای صرف هزینه 8000 تومان برای زیارت این خانم مجری ترجیح می دهند این پول را در صورت داشتن صرف هزینه کفش و کیف و لباس و وسائل مدرسه کودک خود نمایند، که البته بچه ها که این حرف ها را درک نمی کنند و بهانه پشت بهانه …
شایان ذکر است که متولیان اجرای این برنامه بدون در نظر گرفتن احساس کودکان و والدین خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت، سهمیه رایگان ویژه ای از ظرفیت سالن را اختصاص به برخی روئسا، پرسنل و خانواده های برخی ادارات داده اند که حقوق های آنچنانی داشته و برای خرید بلیت با این قیمت هیچ مشکلی نداشتند.
احدی از دست اندرکاران اجرای این برنامه در یکی از ادارات دزفول که نخواست نامش فاش شود در مصاحبه با خبرنگار شبکه خبری دزفول گفت: خانم ملیکا زارعی برای هر سانس اجرا مبلغی بالغ بر چهار میلیون تومان دریافت می کند و شرط آمدن وی به دزفول این بوده که برای هر سانس اجرا همین مبلغ را دریافت نماید که با احتساب اجرای دو سانس در یک شب مبلغ 8 میلیون تومان عایدی این خانم مجری است.

در همه جا معمولا وقتی برنامه ای اجرا می شود که اسپانسر تبلیغاتی برنامه را حمایت مالی می کند این برنامه به صورت رایگان اجرا شده و یا با حداقل ورودی اجرا می شود که جشن خاله شادونه در دزفول بنابر دلایل نامعلومی مستثنی از این قاعده شده است و متاسفانه مسئولین امر در شهر دزفول علیرغم هماهنگی های تدارکاتی و انتظامی و همچنین در نظر گرفتن تمهیدات و فراهم آوردن شرایط مطلوب برای مجریان این جشن که از مرکز استان به دزفول عزیمت کرده اند، تلاش چندانی جهت پایین آوردن قیمت ورودی این جشن متناسب با سطح درآمد اغلب مردم این شهر بعمل نیاورده اند. این در حالی است که بلیت ورودی اجرای نمایش و یا سایر برنامه های فرهنگی و تفریحی توسط جوانان بومی دزفول بیش از 2000 تومان نیست که گواه این ادعا ورودی نمایش طنز “آسمون رنگش کلون” است که توسط جوانان با استعداد این شهر هم اکنون در مجتمع فرهنگی و سینمایی در حال اجرا است.
سوال ما از مسئولین محترم شهرستان دزفول خصوصا دست اندرکاران اجرای جشن خاله شادونه این است که جواب دل شکسته و ضربه روحی و روانی خردسالان و کودکانی که با شوق و امید منتظر اجرای این جشن بودند و اکنون به علت گرانی بلیت و شرایط اقتصادی والدین خود قادر به حضور در این جشن نیستند را چه کسی می دهد؟
جواب شرمندگی والدین این کودکان را در برابر پرسش فرزند یا فرزندانشان که “چرا و به چه دلیل من نمی توانم به دیدن خاله شادونه مهربان بروم؟” را چه کسی می دهد؟


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس [email protected] برای ما ارسال فرمایید.

نوم خدا ورت /دقیقا حلاجی کردی / خداوند نگهدارت باد

با این قیمت
تمامی بلیتها به فروش رفت

دلیل این ناهماهنگی و تمامی موارد بالا ، کسی جز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیست چون متولی اجرای کارهای فرهنگی در شهر است و سوال این است که آیا نبایستی شورای نظارت شهرستان در این امر دخیل می شد و همانند سایر کارهای اجرایی قیمت بلیط را معین می کرد و خیلی سوالهای دیگر ……

یه یه حامد لختی صحرابدر Netherlands
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

با با چا مخو چه کنه نیایایا به حق امشو

با سلام وخسته نباشید
آخه تو این وضعیت گرونی وفقر اقتصادی به ولله قسم که ظلمه بابا چشماتونو باز کنید همه جوانب رو بنگرید نه فقط خودتونو آخه جواب آه این بچه هارو کی باید بده دیگه حضور این بچه مایه دارا بسه خدانبخشاشون مگه بچه های ما چه گناهی کردن که از همه طرف باید سرخورده شن آهشون بگیره این گناهکارارو

یه یه حامد عند با حالاهستی
گل گفتی
تر به تر بابام

باز هم برای مسئولین دزفول متاسفم
به قول خودتان گروه های تاتری که با هزار مشقت کار می کنند چنان و این خانم چنین
به قول دزفولیها ( تا نباشد گَندَه خور خاک بر سر گَندَه فروش)
تا مسئولین و افرادی هستند که همچین افراد پول پرست و دنیا طلبی را هنرمند می دانند و دعوت می کنند چرا انان طلب چنان مبالغ هنگفتی نکنند؟
ما خودمان هنرمند نداریم
مرغ همسایه همیشه غاز است
چه فرقی دارد
هیات هایی که با وجود بهترین مداح های بومی می روند و مداح از تهران می آورند و پول هنگفت می دهند هم زیاد با اینها فرقی ندارند
باید خودمان را باور کنیم
و به هنرمندان شه خودمان بها بدیهیم
البته مطمئن باشید که افرادی هستند که از این برنامه سود کلانی می برند
صد درصد

بی خبر Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

این موضوع مصداق بارز نداشتن خبر است
وقتی خبره خاصی ندارید یا اتفاق خاصی در شهر نیفتاده که بگویید چرا به درو دیوار گیر میدهید.رسانه این نیست که از هر چیزی انتقاد کند رسانه یعنی اطلاع رسانی و بس.شما باید خبر بدهید نه خبرها را آنطور که می خواهید بدهید و بر اساس منطق خودتان تحلیل کنید.من اصلا با این خاله شادونه و …کاری ندارم اما این درست نیست به چندتا تابلو تبلیغاتی و درودیوارو زمین زمان گیربدهید

برنامه های خاله شادونه که خیلی هم باحال نیست ، حالا اگه عمو پورنگ بود یه چیزی :-)

مهم نیست Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

باز هم شروع شد! باز یه شخصیت شناخته شده می خواد بیاد دزفول اصحاب وبلاگ و وبسایت و سایت و رسانه و هوافضا و… شروع کردن به انتقاد و چرا این اینجوره و اون اونجوره و خانمه اسمش شادونست و دون دونه و یکدونه باهاش نیستن و چرا تو روزی که یارانه دولت می خواد بده میاد و چرا بلیطش 8000 تومنه و چرا تو مملکت اختلاس 3 هزار میلیاردی شده و چرا نمی گن این 3 هزار ملیارد به تومانه یا به دلار!!!!
بابا ول کنید این حرفا رو! با این مطلبتون یاد مطلبی افتادم که تو همین سایت و بسیاری از سایتهای دیگه بروز کرده بودید در وصف انتقاد از همایش پیاده روی دزفول که از شبکه 3 سیما پخش مستقیم شد.
در ضمن شما چی فکر کردید یه نگاهی به شهر بندازید مردم دزفول لوکس ترین، با کلاسترین و پولدارترین مردم استان خوزستانند که عاشق بچه هاشونند و خرج کردن 8000 تومان برای بچه هاشون به هیچ جاشون بر نمی خوره هیچ دلیلی هم برای شرمندگی جلوی بچشون ندارند.

فچ رقی هشت ملیون ای عزی گراش فچ رقیشه ارزون نمفروشه می ای گرونیا؟!

مهم هست Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

باید به عرض کسی که میگه مردم دزفول با کلاسترین مردم استان هستند برسونم که احتمالا چند ساله که از خونت بیرون نیومدی تا اینهمه فقر و بدبختی که اکثر مردم شهر توش دست و پا میزنند رو ببینی.

مهم است Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

مایی که شادونه برایت به عنوان یک شخصیت شناخته شده است
دیگه حرفی باهات نداریم
احتمالا پورنگ هم برایت یک شخصیت کشوری است
امید که با خاله نرگس شبکه 5 محشور شوید

عبدعلی Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

هر چی بگیره حقشه. شاد کردن دل بچه ها بیش تر از اینها می ارزه.
شما هم اصل رو گم کردید. مثل اینه که یه آدم آس و پاس بره مغازه، پول نداشته باشه چیزی بخره ، همه عقده هاش رو سر مغازه دار خالی کنه!
کارش رو می کنه پول میگیره. اگه مردم تووی فقر و بدبختی دست و پا میزنن ، تقصیر این بدبخت چیه؟ اگه راست می گید به اونایی بتوپید که مردم رو به این روز انداختن! 30000000000یادت نره!

عبدعلی Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

عجب دعای خیری برای این بنده خدا کردی!
با خاله نرگس محشور شدن هم بد نیست!!!!

یه یه حامد لختی صحرابدر Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

دسخوش یه یه گلنیدیمون ناله خووش ناز نفست

داداش یا آبجی بی نام !!!!!!!!!!!!! شما تا حالا کدوم شهرای خوزستانو رفتین که میگین مردم دزفول با کلاس ترین مردم استانن؟
والا ما هرچی دزفولی دیدیم (که تو اهواز تعدادشون کم نیست) هیچ کدومشونو لوکس ندیدیم
یه نگاهی اول به شهرای اطرافت بنداز بعد نظر بده.

با عبدعلي موافقم ،
شما هم مثل مهران خان شديد . به همه چي گير ميدين
البته مديريت اجراي برنامه خيلي بد بود : فروش بليط بيش از ظرفيت سالن ، عدم كنترل بليطها براي مراجعه در سانسهاي مشخص شده ،‌ گرماي نفسگير سالن و …
گدابازي هم درنيارين . درسته 8 تومن يه كم زياده ، ولي اينم بايد در نظر بگيرين كه همچين برنامه هايي چند سال يه بار تو شهر كوچكي مثل ممكنه برگزار بشه .

چرا زور ميگي ! بجز اخلاقي و سبزقبا و دو سه تا ديگه كيو داريم ؟ درسته خوبن ولي بايد قبول كنيم بچه ها با شخصيتهايي مثل پورنگ و شادونه بخاطر حضورش تو تلويزيون رابطه عاطفي شديدي برقرار كردن و شديدا دوسشون دارن .
من دخترمو تا حالا چندتا از كاراي كودكانه گروههاي دزفولي بردم ( هر وقت باشه بازم ميبرم تا ازشون حمايت كنم ) ولي هيچكدومو حتي تا نيمه برنامه نمونده .
ولي اين برنامه رو با وجود شرايط بسيار بد سالن تا آخر و با اشتياق موند و تماشا كرد و دست زد و شعر خوند .
همشهري خوبم اين برنامه مال بچه ها بود ، قرار نيست به ميل من و شما باشه . درسته ؟

بلهههههههه.مراسم اجرا شد.دز ان ان اشتباه نگفته بود. گند مراسم بالا اومد.همه معترض بودن.صندلي ها همه ولو كف سالن.همه ايستاده بودن.عده ي خيلي زيادي از صندلي ها رفته بودن بالا.بچه هايي كه آخر سالن بودن هيچي نمي ديدن و اينقدر گريه مي كردن كه توي اون گرما نزديك بود خفه بشن.ماماناشون هم خب نمي تونستن كاري بكنن.عصبي بودن.عده ي خيلي زيادي با اينكه بليط خريده بودن پشت درها موندن.عده ي خيلي خيلي زيادتري با اينكه بليط خريده بودن و اومده بودن داخل اصرار داشتن كه برن بيرون.
واقعا افتضاح بود.افتضاح بود.

مادر دزفولي Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

من نمي گم هيچ بچه اي نتونست خاله رو از نزديك ببينه.اون بچه هايي كه جلو ايستاده بودن خيلي خوشحال بودن.تقريبا نيمي از بچه ها خوشحال بودن.اما به نظر من نسبت به هزينه اي كه داديم و تصوري كه از مراسم داشتيم، 80 درصد مراسم بد برگزار شد.سالن خيلي خيلي گرم بود.هيچ كولري روشن نبود.به جز دو سه تا كه اونها هم از كولر آبي بدتر بودن. آب خوردن اصلا پيدا نشد.يا اگه مي خواستي آب بخوري بايستي مي رفتي بيرون كه اگه هم بيرون مي رفتي ديگه نميشد بياي داخل.نيروي انتظامي هم خيلي عصبي بودن.چند تا دعوا هم شد.لطفا از سرانجام اين مراسم يه گزارش تهيه كنيد. ما كجا مي تونيم اعتراض كنيم و پولمون رو پس بگيريم؟ بابا بچه ي من فقط گريه كرد.چيزي نديد كه

من تا حالا توي عمرم همچين مراسمي نديده بودم. چيزي كه براي من عجيب بود حضور پرشور آقايون و پسرهاي دزفولي بود.من مي خوام بدونم آقايون اصلا مي دونن خاله شادونه كيه؟ اصلا برنامه هاشو ديدن؟ پسراي جوون توي خونه ميشينن پاي برنامه كودك؟ جالب اينجا بود اين پسرها همه مجردي اومده بودن و حسابي خاله شادونه !!!!‌رو تشويق كردن با سوت و كف!!!‌ آقايون هم دست و پا مي شكستن كه خاله رو ببينن!!!! همه رفته بودن روي صندلي ها.حالا اون پدرهايي كه بچه بغلشون بود عيب نداره!‌ اما خيلي از آقايون بچه هم بغلشون نبود و رفته بودن روي صندلي ها كه خاله رو ببينن.نيروي انتظامي خيلي استرس داشت كه ” الان خاله شادونه مياد.بريد كنار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!” من نميد ونم دليل حضور آقايون و خانمها مسن ديگه چي بود توي سالن؟ بابا يه خانمي بود به سختي مي تونست راه بره.واسه چي اومده بود آخه؟ پدربزرگ هم چند تا ديدم!!!! واقعا آقايون دزفولي كه اهل روضه و دعا و ختم قرآن و … هستن جاشون توي اين مراسم بود؟ اومده بودن خاله رو ببينن؟ من فكر مي كنم اين جشن براي بچه ها و مادرهاشون بود.يا حتي بهتر بود فقط بچه ها ميومدن.حضور پدرها چه معني اي داشت؟

شهروند Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

واقعا متاسفم
وقتی وارد شدیم به قدری شلوغ بود که کسی نبود بلیط ها رو چک کنه- آخه این درسته تو همچین شرایطی (گرما، نبود صندلی، ازدحام جمعیت،خشم والدین و جر و بحث آنها با نیروی انتظامی، گریه کودکان و …) یه برنامه مثلاً فرهنگی آن هم برای کودکان و با این هزینه گزاف برگزار بشه؟؟!!!!!!!! متاسفم برای تمام مسئولین این مراسم – مطمئن باشید دیگه از این چنین برنامه هایی استقبال نخواهد شد

برنامه ي فرهنگي؟ والا ما كه چيزي از فرهنگ نديديم.نمي دونم شايد فرهنگ شهرهاي ديگه و تهران اينجور باشه!!!‌ اما لااقل مي دونم فرهنگ دزفولي اين نبود. شهروند عزيز راست مي گه.توي سانس دوم حتي بليط ها رو هم چك نمي كردن.واقعا براي دزفول هم بد شد.

من کار به اجرای برنامه ندارم چون اصلان اونجا نبودم ولی قابل توجه مردم عزیز شورای شهر ما بلند میشه 800 میلیون تومان یه تیم دسته یک برای شهر میخره که حتی یه زمین تمرین دورست وحسابی هم نداریم ولی نمیتونست اسپانسر این برنامه بشه که همه بچه های عزیز دزفولی از دیدن این برنامه لذت ببرن.

این خانوم فقط بخاطر پول اومده بود. حتی دونه هاشم باهاش نبودن. چون بدون هماهنگی با صدا سیما اومده بود.هیچ کس از تهران باهاش نیومده بود. من نمیدونم مسئولین ارشاد با کی هماهنگی کردن این خانوم رو اوردن.
فعلا هم که مسئولش تو بازداشته
همه مردم دیشب رفتن کلانتری اعتراض کردن و همون دیبش بازداشت شده.
از مردم دزفیل بعید بود اعتراض!!

واقعا جای تاسف داره که چنین مبالغی از مردم گرفته میشود تا جیب بعضی ها پرتر شود.
جمعش کنید بره

باسلام من که نبودم ولی یکی از دوستام رفته بود خیلی خوشش اومده بودبه خصوص که صدای کودک رادراورده بودباارزوی موفقیت برای همه ی دزفولیهههههههههههههههههههههههههههههههههههههها

مهم نيست 2 Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

قابل توجه آقاي مهم نيست

ارزو خانم شما خودتون چند سالتونه

من مادر يه بچه ي سه ساله ام.نكنه فكر كرديد من هم مثل بعضي آقا پسرهاي مجرد و متاهل !‌ اومده بودم اونجا علافي؟!

هم آبرومون پیش خاله رفت
هم دونهارو ندیدیم
هم پولامونو خوردن
هم سرپاتوی گرما نگهمان داشتن
همش تنبیه به خاطر خاله
آخه این سالن یا بهتر بگم سوله جای مراسم بود ارشاددزفول واقعا ضعیف است ومسئولین هم براشون مردم مهم نیستن صدها نفربا خشم ازمسوله خارج می شدند ودهها بچه گریه می کردند روزمحشربود وهمه از هم فرارمی کردند ولذت شادونه را به کام همه تلخ کردند مجریان هم با خاله با عجله رفتن تهران پولهارا تقسیم کنند. پولها واقعا حرام بودند من که نمی بخشم بچم توی گرما مریض شد حالا هرشب نفرین می کنم به شادونه، می دونه،نازدونه،یک دونه، *** دونه*** دونه،*** دونه، *** دونه وهمه مسئولین دونه دونه که بیچارم کردن

مهرداد Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

سلام
من هم میخام ابراز تاسفم رااعلام کنم برای چند مورد
اول برای آبروی شهر دزفول و شهروندان دزفولی که در این مراسم به بازی گرفته شد
دوم برای برخی منصب های دولتی در این شهر که افراد بی لیاقت بهشون تکیه زدن
سوم برای آقای شمسایی که گند زد به همه چی
چهارم برا خودم که یک روزم رو برا تهیه بلیط ویک روزم رو برا شرکت توی این هرج ومرج تلف کردم و از 70 کیلومتری دزفول برا این مراسم اومدم

مگه ما پیر مردا دل نداریم

سیاهپوشان بزرگ. Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

آ چه خبره 8000 تمن

یه یه حامد لختی صحرابدر Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

هنون ترونی هیسن 8000 تمن سیشون 800 تمنه

بابا بچهای مردم نون ندارن بخورن شما تو چه فکرها هستین اینهمه علم شنگه
برای دیدن یه مجری میدونین حتی بچهائی هستن که تلوزیون شم ندارن تا خاله
شادونه هارو ببینن؟ وفقط از زبون بچه های دیگه میششنون ؟

pesare.shoja81ayhoo.com Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

بابا الکی پول دادیم ها دونه ها رو ندیدیم ولی خوب بودددددد اما خاله شادونه باید یه کم با حال برنامشو اجرا میکرد مس بچه ها هی میپرید بالا و پایین ایش ایش چه لوس و زشت و بی مزه ولییی خاله شادونه دو ست دارم

غلوم سیه Iran (ISLAMIC Republic Of)
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|

از مگراش

نه اينكه دل نداشته باشين ها نه فقط خيلي زود جو گير ميشين
واقعا خانم آرزو راست ميگه
نه به اون روضه ها و نصايح غير منطقي تون نه به حالا كه همتون شدين بچه 3-4 ساله

يه جايي از اين پست نوشته شده بود كه اين 8000تومن رو خانواده هاي بي بضاعت خرج كيف و كفش و … ميكنن
اگه جايي آدرس دارين به ما هم بدين ما هم از همين جا خريد كنيم
اي بابا اي حرفا كدومه
حقمونو خوردن يه آبم روش حالا خدا رو شكر كنين كه يك هزار ميلياردش از ايران خارج نشده

چرا به همه چی گیر میدین؟؟؟؟؟؟؟AH AH AH AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

خاله شادونه تنها مونده بود اینم اومد جیبشو پر کرد و رفت اخه

کاملاً حق با شماست . برای تمام پسر هایی که به این برنامه رفتن خیلی متاسفم.
به فرهنگ مردم شهرمون نبالیم !

خیلی ازخود بی خود میشه

چرا این همه لوس است؟

اره بابا عمو پورنگ بود یه چیزیمطالب پیشنهادی
  • شهرداری دزفول
  • بروز نت اخبار فناوری اطلاعات
  • تیم بسکتبال
  • 0
  • http://www.deznn.com
  • موج چهارم
  • پارسه