بازگشت بی سرو صدای حبیب خواننده و آهنگ ساز مقیم لس آنجلس به ایران | شبکه خبری دز - Dez News Network
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین
پربازدید ها
کد خبر: 6638
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۸۹ - ۲۱:۵۵

بازگشت بی سرو صدای حبیب خواننده و آهنگ ساز مقیم لس آنجلس به ایران

یکی از مجریان صدا و سیما در یادداشتی از بازگشت یکی از خوانندگان لس آنجلسی به همراه خانواده‏اش به ایران و آغاز فعالیت داخلی این خواننده با ضبط آلبوم و اجرای کنسرت در تهران خبر داد که علی رغم پوشش این خبر توسط برخی سایت‏ها و رسانه‏ های خارجی در…

یکی از مجریان صدا و سیما در یادداشتی از بازگشت یکی از خوانندگان لس آنجلسی به همراه خانواده‏اش به ایران و آغاز فعالیت داخلی این خواننده با ضبط آلبوم و اجرای کنسرت در تهران خبر داد که علی رغم پوشش این خبر توسط برخی سایت‏ها و رسانه‏ های خارجی در ساعات اخیر، منابع رسمی داخلی در قبال این ادعا سکوت کرده ‏اند. به گزارش تابناک، رضا رشیدپور مجری صدا و سیما خبر از سفر چند باره و بازگشت دوباره حبیب محبیان ملقب به حبیب خواننده و آهنگ ساز مقیم لس آنجلس به همراه خانواده‏اش به ایران پرده برداشت و مدعی شد او قصد دارد تا آلبوم جدید خود را در ایران ضبط نماید و پیگیری‏های لازم در این زمینه را نیز در استودیوهای موسیقی داخلی انجام می ‏دهد.
در این میان یک مقام وزارت ارشاد، گزارش‌ها در مورد سفر حبیب محبیان (خواننده پاپ) به ایران را تائید کرد. به گزارش خبرگزاری ایلنا، علی ترابی، رئیس دفتر موسیقی وزارت ارشاد، امروز چهارشنبه گفت که حبیب به ایران سفر کرده و خواستار دریافت مجوز انتشار آلبوم است.
آقای ترابی افزوده که این درخواست در چارچوب‌های قانونی دفتر موسیقی وزارت ارشاد بررسی خواهد شد. به گفته این مقام وزارت ارشاد، هنوز بحثی در خصوص برگزاری کنسرت حبیب در داخل کشور مطرح نیست. پیش از این رضا رشیدپور، مجری برنامه‌های تلویزیون از برگزاری کنسرت حبیب، خواننده موسیقی پاپ در تهران خبر داده بود. حبیب یکی از خوانندگانی است که مانند امیر آرام، فریدون فروغی و فرهاد، دارای سبکی نو در موسیقی ایران در دهه ۱۳۵۰ است.


شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس [email protected] برای ما ارسال فرمایید.

هنوز دیدگاهی داده نشده.


مطالب پیشنهادی
  • بروز نت اخبار فناوری اطلاعات
  • تیم بسکتبال
  • سایت تحلیلی خبری دیدنا
  • دزان ان